Pod lesíkom, nová štvrť plná prírody

Celkom 23 rodinných domov so samostatnými pozemkami poskytuje súzvuk kvalitného interiéru s atraktívnym exteriérom. Izby sú orientované ideálne vzhľadom na svetové strany a zároveň ponúkajú výhľady na okolitú prírodu.

Najmä v teplejších mesiacoch určite oceníte priestrannú terasu v zadnej časti domu, kde si môžete vychutnať slnko a čerstvý vzduch. Atraktívnu polohu obytnej lokality podčiarkuje aj rozsiahly golfový areál, nachádzajúci sa v blízkosti výstavby.

Slová architekta

„V návrhu sme maximálne citlivo zakomponovali domčeky do borovicového lesíka. Bývanie pod korunami vzrastlých borovíc bude v symbióze so životným prostredím. Novým majiteľom ponúkne pohodlie aj pokoj.“

Prečo bývať Pod Lesíkom?

-

Lokalita

Borský Mikuláš predstavuje perspektívnu lokalitu pre mladé páry i rodiny s detmi. K výhodám bývania patrí aj pohodlná dostupnosť hlavného mesta či pokojné prostredie, v ktorom si konečne oddýchnete.

-

Príroda

Zeleň a vôňa borovicového lesa vás budú každodenne utvrdzovať, že ste si vybrali správne. Prostredie ocenia aj najmenší, ktorí sa budú môcť vyblázniť v okolitých lesoch tak, ako ste to v detstve robili vy.

-

Dispozícia

Nový 5-izbový dom s ideálnou výmerou 121m², k tomu letná terasa a pozemok s okrasnou záhradou taký veľký, aký si sami vyberiete. Všetky benefity bývania Pod lesíkom navyše získate za veľmi férovú cenu.

-

Vybavenosť

Bývanie Pod lesíkom ocenia najmä milovníci prírody a pokoja. Nemusíte sa však vzdať občianskej vybavenosti. V obci nájdete školu, škôlku, zdravotné stredisko i poštu. Zvyšok je vo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.